Belka
Sobota, 23 Marca 2019   imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Weź udział w konkursie - wygraj bezpłatny wniosek o dofinansowanie

Data dodania: 2014-06-30
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Firma Ascend Consulting, specjalizująca się w pisaniu wniosków i pozyskiwaniu dotacji z różnych źródeł zewnętrznych, chciałaby zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie „Wygraj wniosek – pozyskaj dotację”. Uczestnikiem konkursu może być każda organizacja pozarządowa z województwa lubelskiego, która chciałaby zrealizować swoje cele statutowe przy pomocy środków zewnętrznych takich jak dotacje.
Dla Zwycięzcy przewidziane są nagrody w postaci:
• przeanalizowania dostępnych oraz przyszłych naborów wniosków pod kątem uzyskania dofinansowania na zgłoszony w formularzu projekt,
• przygotowania dokumentów do wybranego naboru – co skutkuje możliwością pozyskania dotacji na realizację projektu;
• doradztwa jak przygotować się do podpisania umowy o dofinansowanie.

Jedyne co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie to - zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy (ankietę zgłoszeniową) - oba dokumenty są do pobrania na stronie www.ascendconsulting.pl w zakładce „Konkurs NGO 2014” . W formularzu należy opisać ciekawy pomysł na projekt oraz uzasadnić, dlaczego właśnie ten wniosek powinien zostać wybrany.
Na zgłoszenia czekamy w terminie od 01.07.2014 do 15.07.2014. Wypełniony formularz prosimy przesyłać na adres: kinga@ascendconsulting.pl - w temacie maila KONKURS NGO.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów.


Zespół Ascend Consulting
Kontakt
Ascend Consulting
Sadurki 12 b
24-150 Nałęczów
www.ascendconsulting.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łęczyński – powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Łęcznej. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęczna, Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów i Spiczyn, zajmując powierzchnię 633,75 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: lasy, liczne jeziora (Piaseczno, Łukcze, Rogóźno, Bikcze, Krzczeń, Zagłębocze, Brzeziczno i Dratów), rzeki Wieprz i Bystrzyca, oraz rezerwaty przyrody - Jezioro Brzeziczno i Jezioro Świerszczów.

Wśród zabytków wymienia się: cerkiew i cmentarz prawosławny w miejscowości Dratów, zespół dworsko-parkowy w Kaniwoli czy budynek Urzędu Gminy oraz dwór i spichlerz w Ludwinie.

Na terenie gminy Puchaczów znajduje się siedziba i pola wydobywcze kopalni węgla kamiennego w Bogdance.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola