Belka
Wtorek, 6 Czerwca 2023   imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Fotografia ślubna

 

W odpowiednio wykonanych zdjęciach potrafię przekazać emocje, uśmiech, uczucia, tak aby nigdy nie zostały zapomniane. Fotografia to nie tylko sprzęt i miejsce, to przede wszystkim ta niesamowita możliwość pozwalająca na zatrzymanie mijającego czasu, uchwycenia ludzkiego gestu, łzy w oku, spojrzenia. Pozwala uwiecznić Wasze najpiękniejsze chwile spędzane z najbliższymi. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania - zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego, kadry z tego dnia – to Wasze wspomnienia, nie pozwólcie sobie by niefajne zdjęcia Wam te wspomnienia popsuły… www.uchwyconeswiatlem.pl

Kontakt

Telefon 505219113

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łęczyński – powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Łęcznej. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęczna, Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów i Spiczyn, zajmując powierzchnię 633,75 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: lasy, liczne jeziora (Piaseczno, Łukcze, Rogóźno, Bikcze, Krzczeń, Zagłębocze, Brzeziczno i Dratów), rzeki Wieprz i Bystrzyca, oraz rezerwaty przyrody - Jezioro Brzeziczno i Jezioro Świerszczów.

Wśród zabytków wymienia się: cerkiew i cmentarz prawosławny w miejscowości Dratów, zespół dworsko-parkowy w Kaniwoli czy budynek Urzędu Gminy oraz dwór i spichlerz w Ludwinie.

Na terenie gminy Puchaczów znajduje się siedziba i pola wydobywcze kopalni węgla kamiennego w Bogdance.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola