Belka
Czwartek, 7 Sierpnia 2025   imieniny: Dorota, Konrad, Kajetan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Powódź w gm. Modliborzyce. Woda przyszła błyskawicznie, a dom stał się pułapką

Data publikacji: 2019-06-20, Data modyfikacji: 2019-06-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W Wierzchowiskach Drugich woda spływająca z pól dosłownie zdemolowała zabudowania pani Sabiny. W domu była z córką i jej dziećmi. – Proszę zobaczyć, wszystko jest powyrzucane – mówi Sabina Wołoszynek. Woda przyszła błyskawicznie, dom stał się pułapką, nie można było otworzyć drzwi, rodzina uciekała na strych.

Pełna treść wiadomości na: dziennikwschodni.pl/janow-lubelski/n,1000245160,powodz-w-gm-modliborzyce-dzisiaj-nikt-sie-nami-nie-interesuje.html
dziennikwschodni.pl, Źródło artykułu: dziennikwschodni.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łęczyński – powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Łęcznej. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęczna, Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów i Spiczyn, zajmując powierzchnię 633,75 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: lasy, liczne jeziora (Piaseczno, Łukcze, Rogóźno, Bikcze, Krzczeń, Zagłębocze, Brzeziczno i Dratów), rzeki Wieprz i Bystrzyca, oraz rezerwaty przyrody - Jezioro Brzeziczno i Jezioro Świerszczów.

Wśród zabytków wymienia się: cerkiew i cmentarz prawosławny w miejscowości Dratów, zespół dworsko-parkowy w Kaniwoli czy budynek Urzędu Gminy oraz dwór i spichlerz w Ludwinie.

Na terenie gminy Puchaczów znajduje się siedziba i pola wydobywcze kopalni węgla kamiennego w Bogdance.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola