Belka
Poniedziałek, 15 Września 2025   imieniny: Albin, Nikodem, Roland
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Ku przestrodze! Wypadki w woj. lubelskim w mijającym tygodniu (ZDJĘCIA)

Data publikacji: 2019-03-15, Data modyfikacji: 2019-03-17
A A AWydrukDrukuj  
 
22 wypadki odnotowała policja w woj. lubelskim w mijającym tygodniu (8-14 marca). Zginęły 2 osoby, a 20 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 85 nietrzeźwych kierowców. Ku przestrodze publikujemy galerię zdjęć z wypadków, do których doszło w tym tygodniu. Zobaczcie.

Pełna treść wiadomości na: leczna.naszemiasto.pl/artykul/ku-przestrodze-wypadki-w-woj-lubelskim-w-mijajacym-tygodniu,5037297,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
leczna.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: leczna.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łęczyński – powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Łęcznej. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęczna, Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów i Spiczyn, zajmując powierzchnię 633,75 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: lasy, liczne jeziora (Piaseczno, Łukcze, Rogóźno, Bikcze, Krzczeń, Zagłębocze, Brzeziczno i Dratów), rzeki Wieprz i Bystrzyca, oraz rezerwaty przyrody - Jezioro Brzeziczno i Jezioro Świerszczów.

Wśród zabytków wymienia się: cerkiew i cmentarz prawosławny w miejscowości Dratów, zespół dworsko-parkowy w Kaniwoli czy budynek Urzędu Gminy oraz dwór i spichlerz w Ludwinie.

Na terenie gminy Puchaczów znajduje się siedziba i pola wydobywcze kopalni węgla kamiennego w Bogdance.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola