Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Zespół muzyczny na wesele Fraglesi

Data dodania: 2012-08-17
 
Zespół muzyczny składa się z doświadczonych i wykształconych muzycznie osób, grających ze sobą od wielu lat, potrafiących odnaleźć się w każdej muzycznej sytuacji. Setki czy nawet tysiące wspólnie zagranych imprez pozwoliły na wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu prowadzenia wspólnej zabawy. Zespół muzyczny Fraglesi oferuje państwu doskonałą zabawę dzięki niezwykle zróżnicowanemu repertuarowi, który może również na państwa prośbę poszerzyć o dowolne przeboje.

Nasz zespół zajmuje się także prowadzeniem całej imprezy weselnej począwszy od zabaw i konkursów do oczepin włącznie. Wszyscy klienci traktowani są przez zespół indywidualnie. Program imprezy, zabawy weselne, konkursy i oczepiny omawiane są szczegółowo na wczeniej ustalonym spotkaniu. Nasz zespół muzyczny posiada swoje nagłośnienie, oświetlenie oraz transport dzięki czemu gramy w całej Polsce i poza granicami kraju.

Muzykę wykonujemy wyłącznie na żywo 101%!!! Skład zespołu muzycznego od 4 do 6 osób (gitara/wokalista, klawisze/wokalista, gitara basowa, perkusja, wokalistka, saksofon)

Imprezy weselne gramy takze dla gwiazd polskiego przemysłu muzycznego np: dla Adama Andrzeja Ostrowskiego znanego jako O.S.T.R polskiego rapera, producenta muzycznego czy tez dla Piotra Cugowskiego lubelskiego wokalisty zespołu Bracia.
Kontakt
Michał Denis
tel.603447128
tel.792744404
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łęczyński – powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Łęcznej. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęczna, Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów i Spiczyn, zajmując powierzchnię 633,75 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: lasy, liczne jeziora (Piaseczno, Łukcze, Rogóźno, Bikcze, Krzczeń, Zagłębocze, Brzeziczno i Dratów), rzeki Wieprz i Bystrzyca, oraz rezerwaty przyrody - Jezioro Brzeziczno i Jezioro Świerszczów.

Wśród zabytków wymienia się: cerkiew i cmentarz prawosławny w miejscowości Dratów, zespół dworsko-parkowy w Kaniwoli czy budynek Urzędu Gminy oraz dwór i spichlerz w Ludwinie.

Na terenie gminy Puchaczów znajduje się siedziba i pola wydobywcze kopalni węgla kamiennego w Bogdance.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola