Belka
Piątek, 26 Lutego 2021   imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LUBELSKIE POMAGA POTRZEBUJĄCYM

Data publikacji: 2018-08-23, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Pomoc osobom z problemami natury społecznej i materialnej należy do najtrudniejszych spraw, z jakimi zmagają się samorządy. Problemy te stanowią barierę, którą trudno jest pokonać bez kompleksowych rozwiązań ze strony lokalnych instytucji. Dlatego w związku z działaniem 11.1 Aktywne włączenie, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020, Wojewódzki Urząd Pracy ogłosił nabór projektów, które mają pomóc w poprawie sytuacji najbardziej potrzebujących. W puli środków przeznaczonych na dofinansowania znajdzie się prawie 100 milionów złotych. Konkurs jest skierowany do lubelskich jednostek pomocy społecznej, i partnerujących im organizacji pozarządowych, które chcą współtworzyć kompleksowy system wsparcia dla osób w trudnej sytuacji osobistej i zawodowej.

Pełna treść wiadomości na: dziennikwschodni.pl/artykulysponsorowane/n,1000225279,lubelskie-pomaga-potrzebujacym.html
dziennikwschodni.pl, Źródło artykułu: dziennikwschodni.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łęczyński – powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Łęcznej. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęczna, Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów i Spiczyn, zajmując powierzchnię 633,75 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: lasy, liczne jeziora (Piaseczno, Łukcze, Rogóźno, Bikcze, Krzczeń, Zagłębocze, Brzeziczno i Dratów), rzeki Wieprz i Bystrzyca, oraz rezerwaty przyrody - Jezioro Brzeziczno i Jezioro Świerszczów.

Wśród zabytków wymienia się: cerkiew i cmentarz prawosławny w miejscowości Dratów, zespół dworsko-parkowy w Kaniwoli czy budynek Urzędu Gminy oraz dwór i spichlerz w Ludwinie.

Na terenie gminy Puchaczów znajduje się siedziba i pola wydobywcze kopalni węgla kamiennego w Bogdance.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola