Belka
Czwartek, 28 Marca 2024   imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Data dodania: 2016-12-27
Kategoria: Praca » Dam pracę

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej.

Poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych, dla których ważna jest dobra atmosfera w miejscu pracy.

Doceniamy komunikatywność, zdolności sprzedażowe i poczucie humoru naszych współpracowników a dla naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli powyższa charakterystyka opisuje Ciebie, a szukasz właśnie firmy, która daje współpracownikom duże możliwości rozwoju to jest to praca właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:
• Osiąganie założonych celów sprzedażowych,
• Budowę i utrzymywanie relacji z nowymi i obecnymi Klientami,
• Diagnozowanie oczekiwań i potrzeb Klientów, aktywne doradzanie najbardziej optymalnych rozwiązań,
• Współpracę z innymi działami firmy, w celu dbania o jak najwyższy poziom zadowolenia klientów.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie,
• Doświadczenie w sprzedaży przez telefon i/lub telefonicznej obsłudze klienta,
• Dobra dykcja,
• Silna motywacja do osiągania wysokich wyników,
• Wysokie kompetencje interpersonalne,
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami.

Oferujemy:
• Stałe wynagrodzenie + wysokie premie uzależnione od skuteczności i od indywidualnego zaangażowania,
• Elastyczne godziny współpracy od poniedziałku do piątku - z uwzględnieniem preferencji kandydata,
• Współpracę z firmą o stabilnej pozycji rynkowej,
• Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
• Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Jeżeli czujesz, że jest to praca dla Ciebie, nie wahaj się, aplikuj! :)
Kontakt
Maja Gruźlewska
e-mail: [email protected]

loading...

Brak sond